Top Ads on G2 od Komerčky

Mobilní banka

23 Days

Užívejte si studentský život bez hranic! Získejte navíc 200 Kč ihned a bonus 350 Kč za ISIC. Založení i správa účtu online.
Heat: 256
Website URL: 447750755
Headline: Vedení účtu zdarma!
Button label: LEARN_MORE
Mobilní banka

8 Days

Společné bydlení je ve vztahu velký krok.🏠 Jak probíhají první měsíce Na co myslet
Heat: 100
Website URL: 447750755
Headline: Chystáte se k sobě nastěhovat? Jak probíhají první měsíce společného bydlení? Na co nezapomenout a nad čím se zamyslet?
Button label: N/A
G2 od Komerčky

7 Days

Pro někoho jsou knížky a skripta poklad, pro jiného jen nutná součást studia. Vedení účtu zdarma do 30 let je ale výhra pro všechny.
Heat: 87
Website URL: 298064813551731
Headline: Pro někoho jsou knížky a skripta poklad, pro jiného jen nutná součást studia. Vedení účtu zdarma do 30 let je ale výhra pro všechny.
Button label: N/A
G2 od Komerčky

6 Days

‼SOUTĚŽ‼ Zahrajte si s námi o sluchátka Beats. Mrkněte na náš bankovní emoji příběh, pokuste se ho co nejoriginálněji odvyprávět do komentáře pod příspěvkem a jste ve hře. ⌚ Své odpovědi můžete posílat až do 30. 6. Následující den výsledky vyhodnotíme a ze správných odpovědí vylosujeme nového majitele sluchátek Beats. Podrobná pravidla na https://bit.ly/emoji_kps
Heat: 84
Website URL: 298064813551731
Headline: ‼SOUTĚŽ‼ Zahrajte si s námi o sluchátka Beats. Mrkněte na náš bankovní emoji příběh, pokuste se ho co nejoriginálněji odvyprávět do komentáře pod příspěvkem a jste ve hře. ⌚ Své odpovědi můžete posílat až do 30. 6. Následující den výsledky vyhodnotíme a ze správných odpovědí vylosujeme nového majitele sluchátek Beats. Podrobná pravidla na https://bit.ly/emoji_kps
Button label: N/A
G2 od Komerčky

6 Days

Ani Rock for People, jeden z nejoblíbenějších českých festivalů, jehož jsme generálním partnerem, se nevyhnul dopadům současné situace. Jeho organizátoři tak byli nuceni, především v zachování zdraví svých fanoušků, letošní ročník zrušit. Už nyní ale dělají maximum v realizaci letošního ročníku v náhradním termínu v roce 2021. I vy můžete v této nelehké situaci pomoct a dokázat tak, že je pro vás stejně jako pro nás tento festival srdcovou záležitostí. Jak Zachováním vstupenek na příští rok. Zakoupením vstupenky na Rock for People 2020: Festival o ničem bit.ly/RfP_Festival_o_nicem. Nejčastější otázky a odpovědi najdete na ▶ https://rockforpeople.cz/cs/info/ Dotazy ohledně vstupenek pak směřujte na ▶ vstupenky@rockforpeople.cz
Heat: 82
Website URL: 298064813551731
Headline: Ani Rock for People, jeden z nejoblíbenějších českých festivalů, jehož jsme generálním partnerem, se nevyhnul dopadům současné situace. Jeho organizátoři tak byli nuceni, především v zachování zdraví svých fanoušků, letošní ročník zrušit. Už nyní ale dělají maximum v realizaci letošního ročníku v náhradním termínu v roce 2021. I vy můžete v této nelehké situaci pomoct a dokázat tak, že je pro vás stejně jako pro nás tento festival srdcovou záležitostí. Jak? Zachováním vstupenek na příští rok. Zakoupením vstupenky na Rock for People 2020: Festival o ničem bit.ly/RfP_Festival_o_nicem. Nejčastější otázky a odpovědi najdete na ▶ https://rockforpeople.cz/cs/info/ Dotazy ohledně vstupenek pak směřujte na ▶ vstupenky@rockforpeople.cz
Button label: N/A
Mobilní banka

6 Days

Pro studenty možnost přečerpání účtu bez poplatků a úroků.
Heat: 82
Website URL: 447750755
Headline: Zažádejte online
Button label: LEARN_MORE
G2 od Komerčky

6 Days

Tipsport COOL liga jede na plné obrátky. Nenechte si ujít živé vysílání prestižní COOL Esport ligy ve hře Counter Strike: Global Offensive a nalaďte si 3x týdně komentovaný stream nejlepších zápasů na ▶https://www.twitch.tv/playzonecz.
Heat: 82
Website URL: 298064813551731
Headline: Tipsport COOL liga jede na plné obrátky. Nenechte si ujít živé vysílání prestižní COOL Esport ligy ve hře Counter Strike: Global Offensive a nalaďte si 3x týdně komentovaný stream nejlepších zápasů na ▶https://www.twitch.tv/playzonecz.
Button label: N/A
Homepage | MediaGuru

5 Days

Patříte mezi aktivní hráče, nebo nadšené pozorovatele My si teď maximálně užíváme sledování probíhající COOL Esport ligy, které jsme partnerem. A je to fakt
Heat: 75
Website URL: mediaguru.cz
Headline: Esport se v Česku dotýká až 900 tisíc lidí ve věku 15 až 50 let, celé odvětví elektronických her zasahuje až 3,4 milionu, ukazuje nový výzkum.
Button label: N/A
G2 od Komerčky

5 Days

Současná omezení nám moc možností pro vyžití nedávají. Zároveň jsou ale skvělou příležitostí, jak ušetřit nějaké ty peníze na dobu "pokaranténovou".
Heat: 75
Website URL: 298064813551731
Headline: N/A
Button label: N/A
Red Bull Gives You Wings - RedBull.com

4 Days

Chcete vědět, jak rozeznat nadějný startup od naprostého propadáku Co nabízí Red Bull Basement svým výhercům Jak přistupují mladí k práci na sebe Dan Tržil se na to zeptal Jirky Janouška ze startupu Reair a porotce Tomáše Michálka z KB Smart Solutions. 👇👇👇
Heat: 69
Website URL: redbull.com
Headline: Jak poznat potenciálně úspěšný startup? Nejen o tom a o projektu Red Bull Basement si Dan Tržil popovídal s mentorem Tomášem Michálkem a zástupcem za vítězný tým Jiřím Janouškem.
Button label: N/A
G2 od Komerčky

4 Days

8. května budeme mít už podruhé společně možnost poděkovat a pomoci v rámci projektu Spolu jedním hlasem, jehož jsme generálním partnerem. A kdo vystoupí tentokrát Třeba Mig 21, Slza, vypsaná fiXa, Jasná Páka s David Koller, Pekař (Official site) a spousta dalších. V 1. díle se podařilo vybrat neuvěřitelných 2 732 380 Kč. Pokoří 2. díl tuto částku Co myslíte Více se na http://www.spolujednimhlasem.cz/
Heat: 69
Website URL: 298064813551731
Headline: 8. května budeme mít už podruhé společně možnost poděkovat a pomoci v rámci projektu Spolu jedním hlasem, jehož jsme generálním partnerem. A kdo vystoupí tentokrát? Třeba Mig 21, Slza, vypsaná fiXa, Jasná Páka s David Koller, Pekař (Official site) a spousta dalších. V 1. díle se podařilo vybrat neuvěřitelných 2 732 380 Kč. Pokoří 2. díl tuto částku? Co myslíte? Více se na http://www.spolujednimhlasem.cz/
Button label: N/A
Mobilní banka

3 Days

Také sníte o vlastním bydlení🏠 Splňte si svůj sen a vyleťte z hnízda už teď. Díky povolenému debetu až 5 000 Kč bez úroků si snadno poradíte i se zaplacením nutné kauce. Tak kam to bude Více na http://bit.ly/KBUcetG2.
Heat: 65
Website URL: 447750755
Headline: Také sníte o vlastním bydlení?🏠 Splňte si svůj sen a vyleťte z hnízda už teď. Díky povolenému debetu až 5 000 Kč bez úroků si snadno poradíte i se zaplacením nutné kauce. Tak kam to bude? Více na http://bit.ly/KBUcetG2.
Button label: LEARN_MORE
G2 od Komerčky

3 Days

Kdo by si občas rád nedopřál hotovku z restaurace🍱 Ušetří vám starosti s vařením i hory nádobí. Pokud navíc využijete platbu přes GooglePay, Apple Pay, Garmin Pay nebo Fitbit Pay, máte jistotu, že jste udělali i maximum pro své bezpečí.
Heat: 65
Website URL: 298064813551731
Headline: Kdo by si občas rád nedopřál hotovku z restaurace?🍱 Ušetří vám starosti s vařením i hory nádobí. Pokud navíc využijete platbu přes GooglePay, Apple Pay, Garmin Pay nebo Fitbit Pay, máte jistotu, že jste udělali i maximum pro své bezpečí.
Button label: N/A
Úvod | Data & Business

3 Days

Užijte si každý den jedno až dvě datová překvapení v podobě adventního kalendáře, který si pro vás 𝗞𝗣𝗠𝗚 𝗗𝗮𝘁𝗮 𝗙𝗲𝘀𝘁𝗶𝘃𝗮𝗹 připravil. Třeba přednášku našeho Head of Al Petra Ptáčníka na téma „Umělá inteligence v bankovnictví“, kterou najdete v okénku 2. 12. Jaká témata najdete v dalších políčcích To zjistíte už brzy. Tak nezapomínejte každý den otevřít.
Heat: 65
Website URL: databusiness.cz
Headline: Adventní kalendář KPMG Data Festivalu 2020 Přejeme vám krásný adventní čas a přinášíme na každý den jedno až dvě datová překvapení!
Button label: N/A
Největší esport událost v Česku | Mistrovství České republiky v počítačových hrách

3 Days

Mistrovství ČR v počítačových hrách startuje už 13. 2.!🖥️ Budete sledovat My jako nadšený partner COOL Esport ligy určitě ano! Více na https://www.mcrpc.cz/
Heat: 65
Website URL: mcrpc.cz
Headline: Mistrovství ČR v počítačových hrách startuje už 13. 2.!🖥️ Budete sledovat? My jako nadšený partner COOL Esport ligy určitě ano! Více na https://www.mcrpc.cz/
Button label: LEARN_MORE
G2 od Komerčky

3 Days

Domácí kuchyně vs. specialita z restaurace a s ní spojená podpora oblíbeného podniku. K čemu se přikláníte vy
Heat: 64
Website URL: 298064813551731
Headline: Domácí kuchyně vs. specialita z restaurace a s ní spojená podpora oblíbeného podniku. K čemu se přikláníte vy?
Button label: N/A
G2 od Komerčky

2 Days

Staré hry, nové hry, pokoření nejobtížnějších levelů. Kdy jindy potrénovat a zabojovat, když né teď. A když už si k tomu objednáte nějakou tu , tak nezapomeňte, že bezkontaktní platba je tu hlavně pro vaše bezpečí.
Heat: 59
Website URL: 298064813551731
Headline: Staré hry, nové hry, pokoření nejobtížnějších levelů. Kdy jindy potrénovat a zabojovat, když né teď. A když už si k tomu objednáte nějakou tu , tak nezapomeňte, že bezkontaktní platba je tu hlavně pro vaše bezpečí.
Button label: N/A
Komerčka pro studenty

2 Days

Eva Knirschová, zakladatelka Reshoper, zakladatelka investičního výukového programu Investee a generální ředitelka Eventegy, toho na svůj věk zvládla víc než dost. Zajímá vás, jak vnímá současnou situaci Tak si nenechte ujít online Sraz podnikavců #9. Chybět nebude ani zakladatel pražírny Rebelbean Michal Stec. Registrovat se můžete na ▶️ http://bit.ly/9SrazPodnikavcu PS: Akce je zdarma.
Heat: 59
Website URL: 298064813551731
Headline: N/A
Button label: N/A
ZoomSphere.com

2 Days

Další díl Na startu kreativního podnikání se zaměří na tvorbu vlastní značky. Tak mrkněte, ať neuděláte hned na začátku nějakou zbytečnou botu.
Heat: 58
Website URL: zoomsphere.com
Headline: Přesvědčili jsme vás v minulém dílu, že začít podnikat jako freelancer je přesně to, do čeho se chcete právě teď pustit? Tak si dejte pokračování!
Button label: N/A
G2 od Komerčky

1 Days

Heat: 54
Website URL: 298064813551731
Headline: N/A
Button label: N/A