Top Ads on BENEDIKTO TURGUS

BENEDIKTO TURGUS

20 Days

Heat: 229
Website URL: 159149501220726
Headline: N/A
Button label: N/A
Benedikto turgus

10 Days

Heat: 118
Website URL: benediktoturgus.lt
Headline: Karantino metu 𝐭𝐮𝐫𝐠𝐮𝐬 𝐝𝐢𝐫𝐛𝐚 𝐢̨𝐩𝐫𝐚𝐬𝐭𝐮 𝐥𝐚𝐢𝐤𝐮!
I-VI nuo 9 iki 20 val.
VII nuo 9 iki 17 val.

Siekdami užtikrinti Jūsų saugumą, siūlome apsipirkimui pasirinkti mažiau populiarius laikus, turguje lankytis 𝐝𝐚𝐫𝐛𝐨 𝐝𝐢𝐞𝐧𝐨𝐦𝐢𝐬 (9-11 val.)
Button label: LEARN_MORE
Instagram

9 Days

Šį savaitgalį kviečiame Jus pasigaminti šildančią sriubą, kuriai prireiks: 500 g šaltai rūkytos šoninės 7-8 nedidelių bulvių (nuskustų, nuplautų) 2-3 morkų (nuskustų, nuplautų) 1 svogūno (nulupto) 2 šaukštų aliejaus (kepti) 6-7 lapinių burokėlių kotų (galima keisti salierų kotais) pluoštelio petražolių, salierų lapų, čiobrelių 5-7 žirnelių juodųjų pipirų žiupsnio druskos Puode užkaiskite 2 l vandens. Supjaustykite šoninę ir sudėkite į vandenį puode. Taip pat sudėkite bulves (jei didelės – pasmulkinkite), įmeskite pipirus. Morkas supjaustykite mažais kubeliais ir suberkite į puodą. Svogūną smulkiai supjaustykite ir pamaišydami kepkite įkaitintame aliejuje ant vidutinės kaitros, kol ims karamelizuotis. Kepdami svogūnus užberkite druskos. Po to sudėkite juos į puodą prie kitų produktų. Virkite 30 min. Tada sudėkite susmulkintus lapinių burokėlių kotus ir vandeniu perlietus žalumynus. Virkite dar apie 7-9 min. Sriubą galima pagardinti grietine ar grietinėle. Produktų ieškokite: Rolando daržovės, EkoMarket, VAIŠĖ krautuvėlė + sulčių baras, Pieno namai, Tikras aliejus ir graikas, Kadaginė, GRAIKIŠKOS GĖRYBĖS BENEDIKTO TURGUJE, Tėviškės skonis, Anykščių krašto daržovės, NaminukasLT Naminukas
Heat: 100
Website URL: instagram.com
Headline: Šį savaitgalį kviečiame Jus pasigaminti šildančią sriubą, kuriai prireiks: 500 g šaltai rūkytos šoninės 7-8 nedidelių bulvių (nuskustų, nuplautų) 2-3 morkų (nuskustų, nuplautų) 1 svogūno (nulupto) 2 šaukštų aliejaus (kepti) 6-7 lapinių burokėlių kotų (galima keisti salierų kotais) pluoštelio petražolių, salierų lapų, čiobrelių 5-7 žirnelių juodųjų pipirų žiupsnio druskos Puode užkaiskite 2 l vandens. Supjaustykite šoninę ir sudėkite į vandenį puode. Taip pat sudėkite bulves (jei didelės – pasmulkinkite), įmeskite pipirus. Morkas supjaustykite mažais kubeliais ir suberkite į puodą. Svogūną smulkiai supjaustykite ir pamaišydami kepkite įkaitintame aliejuje ant vidutinės kaitros, kol ims karamelizuotis. Kepdami svogūnus užberkite druskos. Po to sudėkite juos į puodą prie kitų produktų. Virkite 30 min. Tada sudėkite susmulkintus lapinių burokėlių kotus ir vandeniu perlietus žalumynus. Virkite dar apie 7-9 min. Sriubą galima pagardinti grietine ar grietinėle. Produktų ieškokite: Rolando daržovės, EkoMarket, VAIŠĖ krautuvėlė + sulčių baras, Pieno namai, Tikras aliejus ir graikas, Kadaginė, GRAIKIŠKOS GĖRYBĖS BENEDIKTO TURGUJE, Tėviškės skonis, Anykščių krašto daržovės, NaminukasLT Naminukas
Button label: LEARN_MORE
BENEDIKTO TURGUS

7 Days

Kaukės galbūt išblukino mūsų veido bruožus, tačiau jos nepaslėpė akių ir žvilgsnių, kuriais sveikinamės ir kiekvieną dieną linkime vieni kitiems gero. Pasiilgome laiko, kai vienas kitam galėjome draugiškai spausti rankas ir juokaudami paploti per petį. Pasiilgome ilgų pasikalbėjimų su pirkėjais ir dalijimosi savo patirtimi, žiniomis ir gebėjimais. Tačiau šis laikas atskleidė ir nuostabių dalykų: mes visi daug ko išmokome, leidome skleistis kantrybei, gerumui ir supratimui. Rodos, tapome dar artimesni, draugiškesni ir atidesni vieni kitiems. Dėkojame, kad kaip niekad kartu esame šį laiką. Už supratimą, ištvermę ir slenksčius, kuriuos visi drauge įveiksime. Juk po nakties visada išaušta diena, o sniegas nutirpsta, kai žydi tulpės.
Heat: 90
Website URL: 159149501220726
Headline: Kaukės galbūt išblukino mūsų veido bruožus, tačiau jos nepaslėpė akių ir žvilgsnių, kuriais sveikinamės ir kiekvieną dieną linkime vieni kitiems gero. Pasiilgome laiko, kai vienas kitam galėjome draugiškai spausti rankas ir juokaudami paploti per petį. Pasiilgome ilgų pasikalbėjimų su pirkėjais ir dalijimosi savo patirtimi, žiniomis ir gebėjimais. Tačiau šis laikas atskleidė ir nuostabių dalykų: mes visi daug ko išmokome, leidome skleistis kantrybei, gerumui ir supratimui. Rodos, tapome dar artimesni, draugiškesni ir atidesni vieni kitiems. Dėkojame, kad kaip niekad kartu esame šį laiką. Už supratimą, ištvermę ir slenksčius, kuriuos visi drauge įveiksime. Juk po nakties visada išaušta diena, o sniegas nutirpsta, kai žydi tulpės.
Button label: N/A
BENEDIKTO TURGUS

6 Days

Heat: 84
Website URL: 159149501220726
Headline: N/A
Button label: N/A
BENEDIKTO TURGUS

6 Days

Nuo šiol Benedikto Turguje papietauti ar išgerti puodelį kavos galėsite saugiai įrengtose valgymo erdvėse. Lankytojų viduje laukia ir PIZZA del Gatto bei Burger street! Visų valgytojų prašome saugoti save ir kitus: – turėkite veido apsaugos priemones. Valgant ir geriant jų dėvėti neprivaloma; – prie vieno stalo galima sėdėti ne didesnėmis nei 5 žmonių grupėmis, išskyrus šeimos narius; – rekomenduojame atsiskaityti banko kortelėmis; – Naudokitės dezinfekciniu skysčiu rankoms; – Čiaudėkite ar kosėkite tik į alkūnės linkį arba prisidengę nosine!
Heat: 82
Website URL: 159149501220726
Headline: Nuo šiol Benedikto Turguje papietauti ar išgerti puodelį kavos galėsite saugiai įrengtose valgymo erdvėse. Lankytojų viduje laukia ir PIZZA del Gatto bei Burger street! Visų valgytojų prašome saugoti save ir kitus: – turėkite veido apsaugos priemones. Valgant ir geriant jų dėvėti neprivaloma; – prie vieno stalo galima sėdėti ne didesnėmis nei 5 žmonių grupėmis, išskyrus šeimos narius; – rekomenduojame atsiskaityti banko kortelėmis; – Naudokitės dezinfekciniu skysčiu rankoms; – Čiaudėkite ar kosėkite tik į alkūnės linkį arba prisidengę nosine!
Button label: N/A
BENEDIKTO TURGUS

6 Days

Dalinamės idėja, kaip ant žarijų išsikepti ožkos sūrį, panaudojant jaunų vynuogių lapus. Reikės: 24 jaunų vynuogių lapų (arba konservuotų vynuogių lapų) 12 apvalių griežinėlių ožkų sūrio (taip pat tinka ir feta) 12 graikinių riešutų branduolių puselių 3-4 šaukštų alyvuogių aliejaus keleto kekių vynuogių Patieskite vynuogės lapą žaląja puse į viršu, uždėkite ant jo sūrio griežinėlį ir riešuto branduolį, užlenkite ant jų lapo kraštus ir užklokite kitą lapą žaliąja puse žemyn. Kad šis lapas neatsivyniotų, sutvirtinkite jį kulinariniu siūlu arba mediniu iešmeliu (iešmelius galima išmirkyti vandenyje, kad kepant nesuanglėtų). Jei lapai dideli, vienam sūrio griežinėliui pakanka ir vieno lapo. Taip pat suvyniokite likusius sūrio gabaliukus. Juos bei vynuoges pašlakstykite aliejumi ir kepkite virš žarijų, kol sūris ims minkštėti ir lydytis, o vynuogių odelės ims trūkinėti. Visus produktus galite rasti: Pieno namaii, GRAIKIŠKOS GĖRYBĖS BENEDIKTO TURGUJE, Mažoji Italija, Tikras aliejus ir graikas, Riešutėliai "Nuts About", VAIŠĖ krautuvėlė + sulčių baras, Tėviškės skonis, Šviežios, natūralios datulės, saldumynai ir delikatesai iš Saudo Arabijos.
Heat: 82
Website URL: 159149501220726
Headline: Dalinamės idėja, kaip ant žarijų išsikepti ožkos sūrį, panaudojant jaunų vynuogių lapus. Reikės: 24 jaunų vynuogių lapų (arba konservuotų vynuogių lapų) 12 apvalių griežinėlių ožkų sūrio (taip pat tinka ir feta) 12 graikinių riešutų branduolių puselių 3-4 šaukštų alyvuogių aliejaus keleto kekių vynuogių Patieskite vynuogės lapą žaląja puse į viršu, uždėkite ant jo sūrio griežinėlį ir riešuto branduolį, užlenkite ant jų lapo kraštus ir užklokite kitą lapą žaliąja puse žemyn. Kad šis lapas neatsivyniotų, sutvirtinkite jį kulinariniu siūlu arba mediniu iešmeliu (iešmelius galima išmirkyti vandenyje, kad kepant nesuanglėtų). Jei lapai dideli, vienam sūrio griežinėliui pakanka ir vieno lapo. Taip pat suvyniokite likusius sūrio gabaliukus. Juos bei vynuoges pašlakstykite aliejumi ir kepkite virš žarijų, kol sūris ims minkštėti ir lydytis, o vynuogių odelės ims trūkinėti. Visus produktus galite rasti: Pieno namaii, GRAIKIŠKOS GĖRYBĖS BENEDIKTO TURGUJE, Mažoji Italija, Tikras aliejus ir graikas, Riešutėliai "Nuts About", VAIŠĖ krautuvėlė + sulčių baras, Tėviškės skonis, Šviežios, natūralios datulės, saldumynai ir delikatesai iš Saudo Arabijos.
Button label: N/A
BENEDIKTO TURGUS

6 Days

Ar žinojote, kad krautuvėlėje Tikras aliejus ir graikas rasite šviežio ir natūralaus, kartą per savaitę vietoje spaudžiamo linų sėmenų ir kanapių aliejaus Šviežio aliejaus kaina: Linų sėmenų 250 ml – 4 Eur Kanapių sėklų: 250 ml – 7.50 Eur Užsukite į krautuvėlę ir stebėkite, kaip vyksta aliejaus spaudimo procesas.
Heat: 80
Website URL: 159149501220726
Headline: N/A
Button label: N/A
Benedikto turgus

5 Days

Heat: 77
Website URL: benediktoturgus.lt
Headline: Visi Benedikto turguje įsikūrę restoranėliai ruošia maistą išsinešimui! Nuo šviežių rankų darbo makaronų iki azijietiškos virtuvės patiekalų, užsukite užsisakyti ir atsiimti maisto kasdien!
I-VI nuo 9 iki 20 val.
VII nuo 9 iki 17 val.

SUSHI OUT kasdien užsakymų laukia iki 22 val.
Eat More Chinese kasdien užsakymų laukia iki 21 val.
PIZZA del Gatto užsakymų laukia iki 22 val. savaitgaliais iki 00.00
Street Burger darbo dienomis užsakymų laukia iki 22 val., savaitgaliais iki 00.00

Restoranėlių kontaktus rasite: https://benediktoturgus.lt/dienos-pietus/
Button label: LEARN_MORE
BENEDIKTO TURGUS

5 Days

Heat: 77
Website URL: 159149501220726
Headline: N/A
Button label: N/A
Benedikto turgus

5 Days

Heat: 77
Website URL: benediktoturgus.lt
Headline: Saldžiarūgščiai baklažanai kepti orkaitėje – lengvai paruošiamas, bet subtiliu skoniu bei maloniu aromatu stebinantis patiekalas.

Reikės:
3 baklažanų (nuplautų)
6 pomidorų (nuplautų)
5 česnako skiltelių (nuluptų, sutrintų)
120 ml alyvuogių aliejaus
3 šaukštų baltojo vyno acto
3 šaukštų skysto medaus
6 natūralaus jogurto
3 šaukštų kedrinių pinijų
3 šaukštų kaparėlių
1 nutarkuotos citrinos žievelės
6 šaukštų svogūnų laiškų
druskos, grūstų juodųjų pipirų pagal skonį

Pomidorus supjaustykite 0,5 cm griežinėliais.
Baklažanus perpjaukite išilgai pusiau. Kiekvieną puselę, padėję minkštimu žemyn, įpjaukite iki kotelio lyg vėduoklę ir sudėkite ant kepimo popieriaus skardoje. Į padarytas įpjovas įdėkite po porą pomidorų griežinėlių.
Dubenėlyje išmaišykite medų, vyno actą, česnakus, aliejų, druską, pipirus. Šiuo mišiniu aptepkite paruoštus kepti baklažanus. Kepkite 200 °C maždaug 50 min. kartas nuo karto patepdami liksiu medaus mišiniu. Iškeptus baklažanus pagardinkite jogurtu, svogūnų laiškais, kaparėliais, citrinos žievele ir paskrudintomis kedrinėmis pinijomis.

Produktų ieškokite: VAIŠĖ krautuvėlė + sulčių baras, Tėviškės skonis, Rolando daržovės, EkoMarket, Pieno namaii, Ilzenbergo dvaras ir ūkis, Naminukas LT, GRAIKIŠKOS GĖRYBĖS BENEDIKTO TURGUJE, Mažoji Italija,
Button label: LEARN_MORE
BENEDIKTO TURGUS

5 Days

Heat: 77
Website URL: 159149501220726
Headline: 𝐓𝐮𝐫𝐠𝐚𝐮𝐬 𝐧𝐚𝐮𝐣𝐢𝐞𝐧𝐚!
Senoji desertinė – tai vieta, kur gimsta ypatingi vaikystę primenantys desertai. Daugiau nei dešimtmetį saldžius stebuklus kurianti desertinės sumanytoja Rasa pasakoja, kad jų tikslas – gaminti gerus, tikrus ir laiko patikrintus skanėstus.

Tokius, kokius prisimena iš savo vaikystės. Mažiau esmę užgožiančio cukraus, ryškus natūralaus produkto skonis ir kokybiški iš ūkininkų atkeliavę ingredientai – tokie yra šios komandos kuriami gardumynai.

Desertai čia kepami pagal senuosius tradicinius receptus, kuriuos pati Rasa su pagalbininkais atranda ne tik iš dešimtmečius skaičiuojančių receptų knygų, bet ir užrašinėdama senųjų kaimų gyventojų pasakojimus. Autentika ir klasika čia persipina su moderniais poreikiais, tad „Senojoje desertinėje“ atrasite ir visiems gerai žinomų laiko išbandymus atlaikiusių desertų, ir galybę jaudinančių naujienų.

Savo vizitine kortele desertų kūrėjai laiko tikra miesto legenda tapusį šviežiomis uogomis gardintą tortą šmaikščiu pavadinimu „Geriau nei Napaleonas“. Ar jau ragavote?
Button label: N/A
BENEDIKTO TURGUS

5 Days

Jau šią savaitę visur liepsnos Joninių laužai, mėgausimės gamta, linksma kompanija bei gardžiu maistu! Benedikto Turgaus prekeiviai padės Jums susiruošti lauknešėlius iš sultingos marinuotos mėsytės ir žuvies, lietuviškų sūrių, šviežių daržovių bei tradicinių saldumyų.
Heat: 75
Website URL: 159149501220726
Headline: N/A
Button label: N/A
BENEDIKTO TURGUS

5 Days

#mėgiamiausi Visi sūrio gurmanai žino, kad Benedikto Turguje galima rasti dešimtis skirtingų sūrio rūšių. Vieni jų gaminami smulkiuose lietuviškuose ūkiuose, kiti – atkeliauja iš saulėtosios Italijos bei Graikijos. Prekeiviai pasakoja, kad turgaus lankytojai dažniausiai renkasi šiuos sūrius: 1. Varškės sūrį su spanguolėmis iš Ilzenbergo dvaras ir ūkis 2. Ožkų pieno sūrį „Angliukas“ iš Pieno namai 3. Ūkininkų „Feta“ sūrį iš GRAIKIŠKOS GĖRYBĖS BENEDIKTO TURGUJE 4. Pikantišką „Pecorino“ sūrį iš Mažoji Italija
Heat: 75
Website URL: 159149501220726
Headline: N/A
Button label: N/A
BENEDIKTO TURGUS

4 Days

Pats metas pasimėgauti grynu oru ir gardžius pietus pasigaminti ant liepsnojančių žarijų. Benedikto Turgaus prekeiviai pasiruošę patarti ką skanaus išsikepti ir kaip tinkamai paruošti pasirinktus produktus. Turguje rasite lietuviškos mėsos didkepsnių, brandintos jautienos dešrelių, prieskoniais gardintų sūrių bei įdomių prieskonių ir pagardų.
Heat: 69
Website URL: 159149501220726
Headline: N/A
Button label: N/A
BENEDIKTO TURGUS

4 Days

#palaikyk #šeimosverslas Čia – Rita ir Kęstutis, lietuviškų prekių krautuvėlės ir sulčių baro VAIŠĖ krautuvėlė + sulčių baras įkūrėjai. Rita pasakoja, kad „Vaišė“ – tai sena jų šeimos svajonė, kuri vieną dieną virto tikrove. Nenuostabu, kad prie šio gardaus projekto dirba visa jų šeima – ne tik Ritos vyras Kęstutis, devyniolikmetė dukra Gabrielė ir du mažieji pagalbininkai – ketverių dvynukai Dominykas ir Danielius. Rita pasakoja, kad be galo myli savo šalį ir su didžiuliu noru ieško partnerių – smulkiųjų verslininkų, norinčių prisijunti prie „Vaišės“. Sulčių baro idėja, pasakoja moteris, nors ir gimė atsitiktinai, tačiau iš didelio noro. Jų vizitinė kortelė – natūralios granatų sultys su ananasais, taip pat sotus ir gaivus bananų, morkų, apelsinų, ananasų ir uogų glotnutis. „Pirkėjų akyse iš tikrų vaisių spaudžiame sultis ir nuoširdžiai džiaugiamės kiekvienu geru žodžiu“, – šypsosi Rita.
Heat: 69
Website URL: 159149501220726
Headline: #palaikyk #šeimosverslas Čia – Rita ir Kęstutis, lietuviškų prekių krautuvėlės ir sulčių baro VAIŠĖ krautuvėlė + sulčių baras įkūrėjai. Rita pasakoja, kad „Vaišė“ – tai sena jų šeimos svajonė, kuri vieną dieną virto tikrove. Nenuostabu, kad prie šio gardaus projekto dirba visa jų šeima – ne tik Ritos vyras Kęstutis, devyniolikmetė dukra Gabrielė ir du mažieji pagalbininkai – ketverių dvynukai Dominykas ir Danielius. Rita pasakoja, kad be galo myli savo šalį ir su didžiuliu noru ieško partnerių – smulkiųjų verslininkų, norinčių prisijunti prie „Vaišės“. Sulčių baro idėja, pasakoja moteris, nors ir gimė atsitiktinai, tačiau iš didelio noro. Jų vizitinė kortelė – natūralios granatų sultys su ananasais, taip pat sotus ir gaivus bananų, morkų, apelsinų, ananasų ir uogų glotnutis. „Pirkėjų akyse iš tikrų vaisių spaudžiame sultis ir nuoširdžiai džiaugiamės kiekvienu geru žodžiu“, – šypsosi Rita.
Button label: N/A
BENEDIKTO TURGUS

4 Days

Heat: 69
Website URL: 159149501220726
Headline: N/A
Button label: N/A
BENEDIKTO TURGUS

4 Days

Benedikto Turguje duris atvėrusi Zoobazė kviečia į svečius visus gyvūnėlių mylėtojus! Krautuvėlėje rasite įvairaus maisto katėms, šunims, graužikams, paukščiams ir žuvims. O taip pat pradžiuginti augintinį smagiais žaisliukais ir kitomis naminių gyvūnų priežiūros prekėmis. Patyrusios konsultantės visuomet patars ir padės išsirinkti tinkamiausią prekę kiekvienam augintiniui, o apsilankiusius keturkojus pavaišins skanėstu. Juk laimingas augintinis – laimingas šeimininkas!
Heat: 69
Website URL: 159149501220726
Headline: N/A
Button label: N/A
BENEDIKTO TURGUS

4 Days

Ar žinojote, kad atsinaujinusioje Benedikto Turgaus krautuvėlėje Mėsos Broliai veikia ir bistro, kuriame galite užsisakyti gardžiai keptus patiekalus valgymui vietoje bei išsinešimui. Subtiliai marinuoti ir tobulai iškepti kiaulienos šonkauliukai ar vištienos sparneliai, patiekiami su traškiomis bulvytėmis bei naminiu padažu – tinkamas pasirinkimas norintiems sočiai pavalgyti! Dienos pietų pasiūlymus rasite: https://benediktoturgus.lt/dienos-pietus/
Heat: 68
Website URL: 159149501220726
Headline: N/A
Button label: N/A
BENEDIKTO TURGUS

3 Days

Kiekvienas BBQ entuziastas svajoja apie tobulai iškeptą steiką! Mėsos Broliai pataria ko prireiks norint namuose išsikepti sultingą ir švelniai rožinį mėsos gabalėlį: – Išsirinkite kokybišką mėsą; – Kepant būtinai naudokite termometrą; – Mėsą kepkite, kol vidinė temperatūra pasieks 55 laipsnius. Benedikto Turgaus krautuvėlėse Mėsos Broliai, OxMeat ir „Skonio Ritmu“ rasite ne tik kokybiškos mėsos, grilio reikmenų bet ir naudingų patarimų kaip pasigaminti gardžią vakarienę.
Heat: 63
Website URL: 159149501220726
Headline: N/A
Button label: N/A