50 Best Ose Ad Images in 2020 - BigSpy

Ora Muri London
London Magical Treatment !👇 Trajtim 5 Sekondesh te maskes nga Keratina 😍 👉Trajtim qe rigjallëron dhe ndriçon flokët e thatë dhe të dendur duke u dhënë atyre shkëlqimin e saj natyral. Kjo mask jep flokëve tuaj butësinë për një rezultat çudibërës te flokeve. 👉Një mbrojtës efektiv që mbron fillesat nga efektet e tharjes hekurosjes së sheshtë, dëmtimit të diellit ose trajtimeve kimike. 👉Përmirësime të dukshme pas çdo përdorim - Me përdorimin e parë, floket tuaj do të ndjehen më të butë dhe do të duken më të ndritshme. 👉Përbërësit natyralë - Keratin Natyrale, përbërës botanik dhe vajra argane. 👉E përkryer për të gjitha llojet e flokëve. 👉I sigurt për përdorim të përditshëm. 👉Perdorimi 1# Hapi i Par: Lani flokët me Shampo të Përditshme . 2#Për rezultate sa më të mira, aplikoni butësisht në flokë të lagur dhe lërini të qëndrojë për rreth 5 minuta, duke lejuar që përbërësit të ngopin thellësisht floket tuaja. 3#Pastaj Pas aplikimit prej 5 min te maskes shperlajeni floket dhe lerni te thahen ✅Çmimi 13.99 €uro ✅Paguaj pas pranimit te porosis dhe perfito transportin FALAS
Facebook
🔥OFERTË E RE🔥 ✅TOPPER ( Shtresa ) PER DYSHEK✅ Toperët AloeVera - Shtresa Siper Dyshekve - është zgjedhja më e mirë për të rritur komoditetin e çdo dysheku ose divanit tuaj të vjetër⭐️⁣ ⁣ ✅Cmimet : 180x200 = Nga 69.99€ ne 49.99€ 160x200 = Nga 59.99€ ne 44.99€ 120x200 = Nga 50.99€ ne 39.99€ 90x200 = Nga 49.99€ ne 29.99€ ✅Te gjitha Dimensionet e tjera jan ne ofert dhe pranohen me Porosi. 🚚Transporti Falas Për Kosovë ✅ Te gjitha Porositë perfundojn brenda 48or ✅Per Porosi 👇🏼 📲 Telefono në: +383 (0) 49 311 721 💬 Ose Na kontaktoni në mesazh Privat Whatsapp/Viber Ju Mirëpresim... #mattress #topper #buymattress
Gjirafa50 - Dyqani online më i madh për teknologji në Kosovë dhe rajon.
Puno, argëtohu dhe krijo me modelet e shpejtë, të fuqishëm dhe të lehtë të serisë së laptopëve fantastik Apple MacBook Pro dhe Air. Produkte origjinale me garancion Transport Falas kudo në Kosovë Mundësi pagese me këste pa interes
Serge Para
SHËNDETI
ResPublica |
ResPublica
ResPublica
BestSeller Albania
‍#Kuzhina me #porosi Made in Italy . 🆓 #Projekti ofrohet #FALAS nga arkitektët tanë! ✏ . #kuzhina me #porosi, me #material MDF, me #riveshje PET , efekt #çementato, me #material superlucido dhe #druri . #PERSONALIZONI #KUZHINEN tuaj te BestSeller Albania . KELLY KIRA ZOE DELIZIA ELSA SOFIA . #mekanizma #Hettich Made in Germany dhe #Blum Made in Austria të cilat shtojnë jetëgjatesinë e kuzhinës. . Mund të zgjidhni edhe #paketën me të gjitha #pajisjet #CANDY ose #BEKO me çmime mjaft të favorshme . ✅Mund të blini me #këste me 0% interes me kartën PRIMA nga Banka Kombëtare Tregtare. ✅Mund të blini me këste deri në 24 muaj nga Banka OTP, Banka Union dhe RAIFFEISEN. ✅Mundësi financimi për #blerje me këste brenda 15 minutash vetëm me kartë identiteti nga IUTE CREDIT! . Adresat e 4 ekspozitave BestSeller: Casa Italia, #Tiranë Ademi Trade Center, #Shkodër Rr. Transballkanike, #Vlorë Unazë, 300 m pasi kalon xhaminë, #Elbasan . #kitchendesign #interiordesign #livingroom #homedesign #mobileri #mobilje #kuzhina #projekte
Health Real Solutions – Good Health is True Wealth
Cila është shansi juaj më i mirë për të ngadhënyer ne luftën me artritin reumatoid? Përgjigja më poshtë mund t'ju befasojë! Sa kohë do të jetoni me Artrit Reumatoid? Mungesa e informacionit se si të shpëtoni nga kjo sëmundje kronike, duke hequr shkakun në vend që të trajtoni simptomat, mund të jetë gabimi që shkatërron shëndetin tuaj në të pesëdhjetat ose gjashtëdhjetat, vitet e rrezikshme! Ja përse një klinikë e mirëthemeluar e mjekësisë funksionale më në fund po përdor teknologjinë e biorezonancës kuantike. Kjo teknologji është krijuar për të ndihmuar në ofrimin e zgjidhjeve konkrete për artritin reumatoid duke identifikuar shkaqet e tij reale. Artriti reumatoid është një sëmundje auto-imune, e cila nxitet shpesh nga zorrë e përshkrueshme, dhe shndërrohet një sëmundje shkatërruese të nyjeve. Trupi juaj me kalimin e kohës zhvillon antitrupa që fillojnë të sulmojnë nyjet tuaja. Simptomat e fërkimit të kyçeve, dhimbjes së tyre, ënjtjes dhe ndryshimeve deformuese janë tipike. Këto antitrupa sulmojnë mbështjellësit e tendinit, membranat e kapsulës së nyjeve të gishtërinjve dhe këmbëve, dhe më vonë nyjet më të mëdha të shpatullave dhe gjunjëve. Ato shkaktojnë përfundimisht humbjen e kërcit midis kockave dhe artikulacioneve, inflamacion të indeve përreth nyjeve dhe një ngushtim të hapësirës midis nyjeve, për shkak të ënjtjes. Në artritin reumatoid, lëngu synovial që normalisht lubrifikon nyjet fillon të trashet dhe jep enjtje, dhe në të njëjtën kohë humbja e kërcit shkakton fërkime të rritura midis artikulacioneve dhe kockave. Rezultati është që nyjet të bëhen të paafta për të lëvizur lehtësisht - të dobëta, të ngurta, të lirshme ose të paqëndrueshme - dhe hapësira zbutëse normalisht midis kockave mund të bëhet më e vogël, gjë që kufizon diapazonin e lëvizjes. Studimet kanë zbuluar se nëse nuk trajtohet, ndërlikimet e artritit reumatoid mund të përfshijnë: • Rrezik më i lartë i sëmundjeve të zemrës dhe goditjes në tru • Gulçim, dhimbje gjoksi dhe vështirësi për të marrë frymë normalish
Dardha Online Store
Апарати за кръвно налягане SENDO | SENDO
Nëse ju ose ndonjë i afërm juaj jeni të diagnostikuar kohën e fundit me aritmi, në këtë artikull do të përpiqemi t’ju njohim më mirë me të, të mësoni cilat janë mënyrat ta mbani nën kontroll dhe si ta mjekoni. Cili është ritmi normal i zemrës? ➡
Health Real Solutions – Good Health is True Wealth
Refluksi i acideve i njohur edhe si urth ose GERD (Gastroesophageal Reflux Disease) prek një pjesë të madhe të popullatës në mënyrë të panevojshme. Po kjo është e saktë! E vërteta është se profesioni mjekësor e ka gabim kur bëhet fjalë për uljen e acideve. Ata nuk e dinë se çfarë e shkakton atë dhe nuk dinë ta kurojnë atë. E gjithë industria është e fiksuar në maskimin e simptomave me ilaçe (të cilat sjellin efektet e tyre anësore) në vend që të përpiqen të merren me rrënjën aktuale të çështjes. Të gjithë kemi dëgjuar se uljen e acidit është rezultat i shumë acideve në stomak - por askush nuk mund t'ju thotë pse ose si ndodh kjo (nuk ndodh). Zgjidhja standarde është që të jepni një frenues të pompës proton ose anti acide për të ndaluar prodhimin e acidit në stomak.... Rezultati nuk ka më simptoma. Kjo është si prerja e një gishti për të eleminuar dhimbjen e gishtit. Kjo është një qasje e vjetër, joefektive e cila plotësisht humbet pikën. Realiteti është që Reflux Acid & Urth shkaktohen nga jo mjaftueshëm acidi në stomak! Acidi klorhidrik i stomakut duhet të ketë një PH prej 1-3, në mënyrë që të tretet ushqimi juaj, valvula e spërkatjes në majë të stomakut nuk do të mbyllet, nëse acidi i stomakut PH arrin brenda këtyre niveleve. Kur stomaku juaj në vend të kësaj është në gjendje kronike alkaline për shkak të dietës tuaj ose stresit tuaj emocional, atëherë acidi laktik hyn në ezofagun tuaj dhe në të njëjtën kohë të dyja mëlçia dhe pankreasi juaj ndalojnë të lëshojnë përkatësisht enzimat biliare dhe tretëse. Mund të ndjehet sikur gjoksi juaj është në zjarr dhe nuk mund të bëni asnjegje në lidhje me të. Pse duhet të shqetësoheni? Për shkak se përdorimi afatgjatë i antacideve me recetë ose frenuesit e pompës protonike do të përkeqësojnë gjendjen tuaj të refluksit të acidit dhe mund të çojnë në komplikime të rrezikshme Dihet që ilaçet sintetike farmaceutike që trajtojnë zbaticën e acideve duhen marrë për një periudhë jo më shumë se 8 javë. Arsyeja për këtë është se këto ilaçe nëse me
Rrugetimi - Lajme, analiza, politikë, biznes, teknologji
iPaper | We help your customers discover more products
Inspirohu me oferta fantastike 🥰 Oferta vlen nga 23 tetor deri më 5 nëntor ⏳ Na vizitoni në dyqanet tona ose porositni online tani: (pa pagesë). #jysk #jyskkosovo #JeteseSkandinave
Urban dressing
Intercom Data Service Group
NTB
Marketi Im – #1 Albanian eCommerce store
\u26a0\u26a0Shpejt dhe me efikasitet bëni sarma të shkëlqyera dhe të shijshme, me një madhësie të barabartë në vetëm 3 hapa!\n\u27a1Porosit këtu\u27a1 http://bit.ly/2OwNrwl\nAKCION Për vetëm 12€\n POROSIT TANI \n\u27a1 Web (direkt) Kliko mbi modelet, pastaj në "Porosit"\n\u27a1 ose adresën dhe telefonin në inbox: https://m.me/marketiim.net\n\u2b07\u2b07\u2b07 Dorëzimi, Pagesa, Garancioni \u2b07\u2b07\u2b07\n\u2714\ufe0e Transporti Gratis\n Pagesa në momentin e pranimit të dërgesës\n Produkti arrin te ju brenda 1-3 ditë pune.\n Garancion zëvendësimi ose kthim të paravë në qoftë se nuk jeni të kënaqur\n\u2714\ufe0e Blerje të shpejtë, të besueshme dhe të sigurtë pa rrezik\n\u26a0Produkte të kufizuara! Shpejtoni! Porositni!\u26a0
Free Landing Page Builder and Templates - MailerLite
Plus 383 Shop
Tring
YouTube
Instagram
Shes ose blej makina në Shqipëri | onlyauto.al
Shes ose blej makina në Shqipëri | onlyauto.al
Shes ose blej makina në Shqipëri | onlyauto.al
Your_Pinata
Испанский онлайн | YOUCHOOSE языковая онлайн школа
ALBDIZAJN – Komplekse Banesore
ALBDIZAJN – Komplekse Banesore
ALBDIZAJN – Komplekse Banesore
ALBDIZAJN – Komplekse Banesore
ALBDIZAJN – Komplekse Banesore
Together We Can Fix Our State | Rebuild California Foundation
Fashion.kids.al
Jeleke pellushi vetem 2300 Leke posta falas Moshat 3 deri 14 vjec 💥koleksioni i ri Vjeshte/Dimer💥 Pranojme nderrim ose kthim😀 👉Për porosi na kontaktoni ne Inbox 📲 Nr tel: 0696552639 What's app/ Viber Ose mund te na vizitoni ne adresen: 📍Tregu Lahi dera tret
Qendra tregetare SIMBOL
🔥SUPER OFERTE VETEM SOT 😍 💥VETEM 799 LEK 💥 KOMODITET DHE CILESI E GARANTUAR (edhe kunder shiut) 👌👌 Porositni tani ne messenger ose whats app nr tel 0695654410
Elektro-shop
🇩🇪SET TENXHERESH ME VESHJE GURI 🇩🇪 (2 litra ;4 litra ;4 litra ;6 litra ;10 litra) Ishte ❌❌14 990 leke Behet✅7500 leke ✅ 💯WJS -BEST GERMAN QUALITY 🔺Performanc e larte kundra ngjitjes dhe gervishtjes 🔻Estetike dhe te pershtatshme per cdo lloj kuzhine 🔹Te lehta per tu pastruar 🔺Te pershtatshme per soba me ; 🔹Gaz 🔹Induksion🔹Infra te kuqe ▪️Per shkak te transmetimit te shpejte te nxehtesise ky set mund te skuqi ,gatuaje dhe pjeke ushqim me pak ose pa pa vaj fare . ◾️Vaji nuk ngjit ne fund te enes prandaj e ben gatimin tone te shendetshem 💢Ne set perfshihen 1▫️tenxhere 20 cm 1▫️tenxhere 24 cm 2▫️tenxhere 28 cm 1▫️tenxhere 32 cm ➕Dhe 5 kapake xhami te ; ♦️SIGURT ,♦️TRANSPARENT ,dhe ♦️REZISTENT ndaj nxehjes . 📥Mund ti beni tuajat duke porositur tani ne mesazhe.
Auto Flodon
Health Real Solutions
Një qendër e re mjekësore e specializuar në mjekësinë funksionale dhe termografinë mjekësore është në kërkim të një recepsionisti të ri mjekësor me eksperiëncë të mirë punë. Punë pa presione dhe staf shumë miqësor. Përgjegjësitë e recepsionistit: • Shërbim pacientëve duke i përshëndetur dhe ndihmuar ata, duke caktuar emërime dhe duke mbajtur regjistrime dhe llogari. • Mirëpret pacientët dhe vizitorët personalisht ose në telefon, dhe u përgjigjet ose duke ju referuar pyetjeve. • Recepsionisti duhet të presi telefonatat nga pacientët dhe ajo të percaktojë emërimin, datën dhe orën. • Të mirëpresi pacientët duke u përgjigjur pyetjeve të tyre. • Mbron të drejtat e pacientëve duke ruajtur konfidencialitetin e informacionit mjekësor. • Kontribuon në përpjekjen e ekipit duke arritur rezultate të lidhura sipas nevojës. Orari i punës është Hënë-Premte 9.00 e mëngjesit 18.00 E Sthuna e Diele pushim Data e fillimit: sa më shpejt të jetë e mundur Kualifikimet / Shkathtësitë e Pritjes së Pacienteve: • Pervetesojë Komputerin • Duhet të flasë italisht ose anglisht Ju lutemi aplikoni sot: 1) Dërgoni CV-në tuaj të azhurnuar në admin@healthrealsolutions.com ose
You have been blocked
Ipko Telecommunications
Telefon + Pako për SUPER ÇMIM! Merr Samsung Galaxy A20e vetëm për 210.95 EUR bashkë me njërën nga pakot më poshtë për 1 vit: • Tip Trendy (150MIN/200SMS/2GB) ose • Hej Special (5 GB plus Instagram falas, MIN/SMS pa limit brenda Hej) ℹ️ Pakon që zgjedhni do të riaktivizohet çdo muaj për 1 vit me benefitet e cekura më lartë. Ofertën mund ta merrni në dyqanet e IPKO-së. Nxitoni sepse oferta është e limituar❗️
ShopZone.al
Home - Mediteran Store
Auto grijalica i odmagljivač vjetrobranskog stakla.Voltaza: 12V. Duzina kabla: 140cm. Idealno za automobile, kampovanje i kamp prikolice. Jednostavan za instalaciju, samo ga uključite u utičnicu za upaljač. Univerzalno podešavanje ose, okretanje baze 360° bez mrtvog ugla. Lako se montira i moze lako da se skine sa drzaca kada vam ne treba, pokretljivo u svim pravcima sto je dobro za vozacevo ili suvozacevo staklo kada trebate da odmaglite. Kupi odmah: https://bit.ly/2GHQDEb
Sinoskop
Shopping TV . Al
Health Real Solutions – Good Health is True Wealth
Presioni i lartë i gjakut është një vrasës i heshtur që prek miliona njerëz të pavetëdijshëm në të gjithë botën. Shumica e të rriturve, të cilët janë në një dietë me karbohidrate të larta ose qe perdorin ushqim .të shpejtë, zhvillojnë në mënyrë të pashmangshme presion të lartë të gjakut madje pa e ditur edhe ata vete dhe përfundojnë me sëmundje serioze kardiovaskulare. Këtu janë disa nga simptomat e qarta të një presioni të lartë të gjakut: Lodhje ose konfuzion, probleme me shikimin, sheqer të lartë në gjak, rrahje të çrregullt të zemrës, vështirësi ne frymëmarrje , goditje në kraharor, qafë ose veshë Nëse këto simptoma zgjasin disa javë, mund të jetë tregues i presionit të lartë të gjakut. Dhe kjo çështje mund të ketë pasoja të rrezikshme nëse lejohet të përparojë. Lajmi i mirë është se për shkak të përmirësimeve të mëdha në teknologjinë e testimit mjekësor që parandalon sëmundjet, presioni i lartë i gjakut është bërë më mire i menaxhueshëm. Një arsye tjetër e zakonshme për presionin e lartë të gjakut është një mungesë e kalciumit dhe si rezultat presioni i lartë i gjakut zakonisht gjendet tek njerëzit me artrit, osteoporozë, gurë në veshka, diabet, etj. Sidoqoftë presioni i lartë i gjakut ndodh kryesisht kur rezistenca e insulinës rritet jashtë kontrollit në trup si rezultat i marrjes së tepërt të karbohidrateve në dietë, ose kur kortizoli i lartë për shkak të stresit kronik vërshon në arteriet tuaja nga gjëndrat mbiveshkore duke nxitur mbajtjen e natriumit, humbjen e kaliumit dhe frenimin e oksidit nitrik. https://healthrealsolutions.com/albania E vërteta është se ne kemi nevojë për ekuilibrin e duhur të natriumit dhe kaliumit për të rregulluar ekuilibrin e lëngjeve në trup të quajtur gradient osmotik dhe për të rregulluar presionin e gjakut të trupit tonë. Fatkeqësisht të gjitha barnat sintetike të përshkruara për presionin e lartë të gjakut trajtojnë artificialisht simptomat e presionit të lartë të gjakut; ato asnjëherë nuk zgjidhin shkaqet e vërteta. FAKT: Ajo që dikur ishte
Educational Centre
iPrima – Je na co se dívat
Home - Stalne Akcije
Auto grijalica i odmagljivač šajbe automobila. Voltaža: 12V. Dužina kabla: 140cm. Idealno za automobile, kampovanje i kamp prikolice. Jednostavan za instalaciju, samo ga uključite u utičnicu za upaljač. Univerzalno podešavanje ose, okretanje baze 360° bez mrtvog ugla. Kupite odmah: https://bit.ly/2TeboKU